| Laurentiu05 a întrebat:

de ceva vreme am o problema cu cs ce trebuie sa fac cand imi apare asta :BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 4
Couldn't find map maps/deathrun_arctic.bsp, server will download the map
Error: server failed to transmit file 'maps/deathrun_arctic.txt'
Error: server failed to transmit file 'maps/deathrun_arctic.bsp'
Model maps/deathrun_arctic.bsp not found and not available from server
Cannot continue without model maps/deathrun_arctic.bsp, disconnec)

? problema e ca nu pot sa ma conectez pe un sv! e ceva cu modelul de harta dar nu stiu ce sa fac! ajutati-ma funda!

2 răspunsuri:
| mayweather01 a răspuns:

Nu se mai descarca automat mapele si resursele pentru serverul respectiv, dezinstaleaza si sterge tot ce e legat de cs din pc dupa care instaleaza-l din nou si o sa-ti mearga.

| Csblackstars_Zm_2000 a răspuns:

Deci nu-l asculta pe mayweather01 tot ce trebuie sa faci este sa descarci deathrun_arctic.bsp si toate celelalte care dau erori si sa le pui la cs in folderul maps