| availablehandyman a întrebat:

Am cont pe server-ul de SAMP www.ro-roleplay.com! si am luat ban acum cateva zile! la info imi zicea ca am ban doar 3 zile! au trecut 4 zile si acuma imi zice cand vreau sa ma loghez imi zice ca contul este blocat! DE CE? dau funda cine ma ajuta!

13 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Uneori ma mira prostia omeneasca... Fa cerere de UNBAN pe forum.

| availablehandyman explică (pentru daryus2221):

Si imi poti explica si mie cum fac? sunt nou pe server si nu prea stiu cum stau lucrurile! si nu te mai agita asa daca vrei sa iti dau funda!

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Dar ai fost debanat?

| availablehandyman explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Pai nu stiu acolo imi zice ca am fost banat 3 zile si au trecut deja 3 zile! dar cum pot sa ma debanez?

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru availablehandyman):

Poi faci asa faci o cerere UNBAN si daca tot nu ti-sentampla nimic vorbesti cu unul dintre admini intrand cu alt nume pe server asta doar daca nu ai ban pe IP.2. Poti sa-ti faci alt cont daca in cazul asta nu merge.

| availablehandyman explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Chestia e ca nu stiu cum sa fac cerere de unban! am cont pe forum dar nu stiu unde sa intru! si din cate am inteles trebuie si screenshot (poza) cum ca am primit ban! ca dovada!

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru availablehandyman):

Forum ----cerere unbn si spui ca nu mai ai poza

| availablehandyman explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Dar nu imi apare nicaieri cerere unban! spune-mi te rog unde trebuie sa intru! deci intru pe forum si de acolo ce fac! zi-mi te rog iti dau funda!

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru availablehandyman):

Dami linkul de la forum ca nu stiu ce sa-ti zic apna nu vad forumu

| availablehandyman explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Da te rog add la adi_claudiu0001 si ti-l dau pe mess asa pot sa iti si explic!

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru availablehandyman):

Am un sfat muta-te de pe acel server este unul de tot rasul stiu serverl am jucat pe el si am primit ban degeaba.muta-te pe alt server.

| availablehandyman explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Pacat ca e calumea server-ul! eu am primit ban din cauza ca am vrut sa explodez o masina! laughing chiar a fost vina mea