| Yasmine1999 a întrebat:

Am counter-strike 1.6,nu stiu cum se vorbeste la voicecom adica intr-un fel stiu apas pe,, k,, si vorbesc. Dar MIE NUMI MERGEcrying dau funda celui care imi spune! repede

3 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Http://www.kongregate.com/games/joojoo/microphone-test Intri aici si vorbesti, daca bara nu se misca inseamna ca trebuie umblat in Control Panel pentru ca nu ai microfonu activat/instalat sau nu e bagat microfonul in gaura potrivita in unitatea centrala =)

| Yasmine1999 explică (pentru AskAlex):

Pentru raspuns asta nu o sa ai funda nici la anul... explicami corect :am microfon si nu-i instalat in pc cum zici u, am laptop, e bagat unde trebuie, e foarte bun explicami clar

| Yasmine1999 explică (pentru Yasmine1999):

Hai k dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa