| AlexXxHD a întrebat:

Am creat o pagina pe facebook dar una pentru public la case and community , problema este ca nu pot sa foloseasc search , nu pot sa intru pe alte profile , daca intru pe alta pagina si scriu ceva doar eu vad ce scriu , daca cineva ma cauta pe mine la search nu apare nici acolo , e ca si cand pagina nu ar exista , de ce ?

1 răspuns:
| Florinel1997 a răspuns:

Pai ai facut pagina numai pentru tine. adica privat. adica poti sa pui poze cu tine si prietenii tai dar o data cu windwosul se duce si pagina
de facebook mai fa una nu o da la privat