| ValentinBogdan a întrebat:

Am cs 1.6 si cand intru pe un server, daca vreau sa scriu ceva in consola si apas pe "~" dupa ce scriu o litera imi iese din meniu.

Răspuns Câştigător
| FlorinIsc a răspuns:

Este o eroare a jocului, nupoti face nimic in legatura cu asta. Apasa ''~'' si dupa ceva gen iii, sterge iii si scrie ce comanda vrei tu. Ar trebui sa mearga. Funda?

1 răspuns:
| Rts123123 a răspuns:

Vrei sa zici din consola, e o eroare, si mie imi face asa, apasa pe ~ pana nu se mai inchide dupa ce scrii happy