| Cosmin_Obretin_2000 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi raspundeti si mie la aceasta intrebare: De ce atunci cand intru in cs si ma bag pe un server apas pe o litera si ma baga pe alt server?

Răspuns Câştigător
| andymanro a răspuns:

Sau poti intra in joc si sa scrii exec config.cfg, sau ia-ti un CFG de pe net default

4 răspunsuri:
| andymanro a răspuns:

Pentru ca cineva ti-a dat destroy sau ti-a pus un CFG cand incercai sa intri pe un server, sau, e ceva de la CS-ul pe care l-ai luat, ia-ti altul, daca doresti iti dau link : http://downloadcs16.com/, pe asta il folosesc de cativa ani si este foarte bun.

| Cosmin_Obretin_2000 explică (pentru andymanro):

Mersi dar pe cs -ul asta nu am luat destroy deloc, abia ieri l-am luat iar atunci cand intru pe un server apas pe o litera si ma muta pe alt server automat, as vrea sa imi iau alt cs, dar pc-ul meu e praf, merge atat de greu incat n-am ce sa fac...cred ca trebuie sa imi instalez alt operator! mda n-am rezolvat pproblmea. am scris unbind z, unbind, unbind v si toate literele si tot asa imi face nu stiu cred ca o sa imi iau alt cs, ma mai gandes! oricum mersi de raspuns!

| Cosmin_Obretin_2000 explică (pentru andymanro):

Ok,mersi!

| Cosmin_Obretin_2000 explică (pentru andymanro):

La mine nu merge, atunci cand intru pe un server mi se blocheaza cs-ul!