| Marin_Lorenzo_1990 a întrebat:

Daca am luat VAC BAN pe un cont, daca imi fac alt cont, si imi cumpar CS:GO din nou, este posibil sa imi iau iar VAC daca nu bag cod?

5 răspunsuri:
| AlexCratima2000 a răspuns:

Nu este posibil! valve nu i-a in considerare celalalt cont dar daca joci cu cod poti lua vac

| Migeac a răspuns:

Aceeasi intrebare o am de cateva zile, am intrat pe un live si imi spuneau ca am risc de vac ban si ma speriasem deoarece am investit in contul nou, cumparandu mi cutit, dar multumesc celor ce au raspuns, ca nu mai sunt panicat?