| LupascuBogdan a întrebat:

Am cumparat de pe olx.ro fifa 19 pentru pc, mi-a venit jocul cu 6 dvd-uri. Tipul a zis ca e original si niciodata instalat, bag primul Dvd setupul ruleaza imi apare Origin si ca sa continui zice ca trebuie sa bag un cod ceva, trebuie neaparat codul? Eu nu vad nicaieri parca tipul a zis la fel ca nu avea cod, atunci intrebarea e:cum il instalez? Tot timpul cand dau setup apare Origin care imi cere acel ENTERE PRODUCT CODE.

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Codul ar trebui sa fie scris pe una din carcasele DVD-urilor, lipit pe un sticker ceva. Daca nu-l ai, ti-ai luat teapa - ala ti-a vandut DVD-urile si a pastrat licenta pe care o instaleaza direct cu Origin, n-are nevoie de DVD-uri.

La 6 DVD-uri a ajuns FIFA? Bine ca m-am lasat la FIFA 13.