| CosminFrunza20 a întrebat:

Am cumparat recent o consola xbox one s si nu am acces la contul de Microsoft si nu stiu cum sa-i schimb parola ca de unde am cumparat-o nici el nu stie parola ca de la primul proprietar!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Inseamna ca a picat dintr-un camion drept in bratele lui. Fara access la mail-ul proprietarului original nu ai cum sa intri pe cont, asa ca singura solutie e sa faci alt cont cu mail-ul tau.

| Axattys a răspuns:

Creeaza-ti un cont nou. ma indoiesc ca ai vreo sansa sa recuperezi parola.