| plitan a întrebat:

Vin cu o problema care s-a intamplat acum recent, Mi-am schimb parola la facebook, si am uitat-o, Am incercat sa o schimb am urmat pasii : Ai uitat parola-reseteaza parola, Inainte puteam sa imi resetez parola prin contul de yahoo, Stiu parola la yahoo, Dar nu imi da solutia facebook ca sa imi schimb parola De ce? Ce as putea face? Apare mai exact asa Resetează parola
Cum doreşti să-ţi resetezi parola?

plitan darius
Utilizator Facebook
Nu eşti tu?
Renunţă
Nu mai ai acces la acestea? Orice apas nu imi da nici o modalitate, Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

Sa scrii locul de munca a bunicii tale, un cuvant ceva, ce ai scris tu cand ti-ai facut contul de facebook!

5 răspunsuri:
| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

Salut Darius... Aceelasi lucru mi s-a intamplat si mie cu ceva timp in urma, este simplu. Apesi pe " nu mai am acces la acceastea" dupa care o sa introduci un numar de telefon sau o adresa de mail. o sa fie simplu, trebuie sa urmezi doar pasii. funda? big grin

| plitan explică (pentru Stefan_Radu_1996):

Dar am urmat pasii problema este ca imi pune o intrebare gen Care a fost ocupatia bunici tale? orice scriu aiurea nu merge. ce trebuie sa fac. Mersi

| plitan explică (pentru Stefan_Radu_1996):

Nu mai stiu intrebarea acea, dar cum pot sa fac sa am aceeasi metoda ca si cum a fost inainte sa imi trimita pe email codu. singura optiune zice nu mai ai acess la acestea? ce pot sa fac?

| Stefan_Radu_1996 a răspuns (pentru plitan):

Sa scrii locul de munca a bunicii tale, un cuvant ceva, ce ai scris tu cand ti-ai facut contul de facebook!

| plitan explică:

Dar cand scriu numarul de telefon sau un alt email, imi cere o intrebare care a fost ocupatia bunici tale? orice raspuns scriu degeaba. De ce?

| Bogdan8457 a răspuns:

Daca ti-ai scris nr de telefon atunci nu stiu unde scrie sa iti trimita un mesaj cu un cod prin care o sa te lase (normal)sa ti-o schimbi. Si mie mi s-a intamplat acum 2 luni si am rezolvat in acelasi mod. Sper sa-ti meargawinking