| tigru1 a întrebat:

Am cumparat un host de 50 de sloturi la un server de SAMP si ei mi-au dat niste date de logare m-am logat si am intrat la Game Panel dar cum urc GM-ul meu pe host?

1 răspuns:
| BarbosuB a răspuns:

Nu stiu exact ce fel de Host ai luat, dar cel mai sigur ar fi sa ii intrebi pe ei (cei de la care ai luat host-ul) sau cauta bine pe acolo ca trebuie sa gasesti ceva cu Gamemode upload, e imposibil sa nu gasesti este printre optiunile principale din panoul de control

Asta e canalul meu de youtube, gameplay, comentarii, tot tacamu, da-ti o geana pe acolo, sper sa va placa
https://www.youtube.com/channel/UCyqGvjGHyZwhCU_eSgjc3Iw