| HeyPisy a întrebat:

Am dat pe messenger ignore la cineva si acum vreau sa-l scot de la ignore ca sa pot vorbi din nou cu el.
Imi spuneti va rog frumos cum sa procedez?
funda!

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Buna! Deci, prima data dai la "Messnger" - "Privacy Options" - [alegi din lista aia ] "Ignore list "-[sunt doua buline, iar cea de a doua e bifata, apesi pe o persoana din lista aia [e o lista la cea de.a doua bulina si dai "remove".
Cam atat.Succes!:*

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus in stanga ai Messenger/Preferences/Ignore list. Intri acolo, te duci cu mouseul pe el si dai click. Apoi apesi pe remouve si gata.

| ihavenoidealel a răspuns:

Deci il stergi de tot in mess si dupa aia il bagi din noutongue
Funda?happy