| anonim_4396 a întrebat:

Salut orice fac degeaba, deci intru la messenger - preferences- ignore list da cand dau pe ignore list nu imi apare nimic, si eu vreau neaparat sa scot o persoana de acol, ce sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu intelege nimeni... Dau pe lista de ignore da nu imi apar idurile care le-am ignorat nu apare nici lista apare doar negru!

| Georgienita94 a răspuns:

Pai ori vrei sa scoti sa scoti o persoana de a lista de ingnor ori vrei s-o scoti din lista de mess?
Am sa-ti dau raspunsul la ambele variante:
1. Daca vrei sa scoti o persoana de la lista de ignor te duci la messenger -> preferences -> ingnore list -> dai pe persoana care vrei s-o scoti ( pe id-ul ei ) si dai eliminare apoi dai apply si ok si ii introduci din nou id-ul in lista; daca nu e la lista de ignor cum spui tu inseamna ca ai scos-o si trebuie doar sa-i reintroduci id-ul in lista.
2. In caz ca vrei sa scoti un id din lista de mess ( adica sa-i dai ignor ) intai dai click dreapta pe id-ul respectiv -> delete -> te duci la preferences -> dai addaugare (add) scrii id -> dai ingnore -> dai apply si ok si gata!
Cred ca ti-am fost de ajutor! Succes! Bye!

| Raulz1995 a răspuns:

Daca nu iti apare nimic inseamna ca nu ai pe nimeni la ignor, daca vrei sa scoti pe cineva de la ignor list dai pe el si remove apoi dai add din nou la id lui.

| Alex_Andu_1991 a răspuns:

Sparge calculatorul e mai bine.