| anonim_4396 a întrebat:

Am de mai de mult pe Facebook o papusa facuta pe stardoll. Acum mai nou am alta pe site la Stardoll si sunt superstar. M-i-am conectat contul cel nou la cel de Facebook, dar cand intru de pe Facebook pe stardoll mi-o arata tot pe cea veche. sad Am incercat sa ma conectez si deconectez, dar nu merge. Ajutati-ma vreau sa pot intra si de pe Facebook. sad Si dau funda! happy

1 răspuns:
| Zambet2000 a răspuns:

Pai intai desconecteaza-te de la contul vechi! Dupa conecteazate la accountul nou! Daca nu merge asa :conecteazate direct la papusa noua! Alta optiune nu e! Mie cel putin mi-a mers...