| AvalohAlyn a întrebat:

Ce managere de fotbal online jucați?
Eu ManagerZone,OSM, Top. Eleven
Voi?

3 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Top eleven am jucat dar mai putin! osm mi se pare mai tare! deh este mai realist!

| GamiOHannis a răspuns:

Pentru mine Football manager îi top. Indiferent de ce tip de dispozitiv folosești tu.

| AvalohAlyn explică (pentru GamiOHannis):

Da, dar nu merge online, multiplayer ca astea pe browser din câte știu eu nu? Adică sa joci cu alți jucători/manageri reali, sa fie o competiție reala.La toate astea gen MZ, Tip Eleven, OSM asa e.Joci cu jucători reali din toate colturile lumii, ma refer cu echipe făcute de jucători/manageri reali, înțelegi ce vreau sa zic oricum.Sau merge si asa dar nu știu eu? Dacă da, cum?