| Busca_Alexandru_1915 a întrebat:

Am degand sa imi fac un nou canal de YouTube si un nou Website despre tehnologie, online marketing si tutoriale pentru diferite sisteme de operare. Nu reusesc sa gasesc un nu nume potrivit si reprezentativ sad Ceva idei creative?
Multumes!

2 răspunsuri:
| NaVi324 a răspuns:

AllReview

| Okayan12 a răspuns:

SOS IT sau SIMPLU TEHNOLOGIE; SIMPLU SI USOR! Atat mi-a venit dar eu as folosi "SOS IT" big grin
Bafta si chiar as vrea sa iti faci si eu azi am cautat site-urii de astea despre PC!
BAFTAAAA!