| Ynferno a întrebat:

Am descarcat acum cateva zile Capitanul america super soldat si cand incerc sa il dezarhivez imi cere o parola mi-o ziceti. dau funda

2 răspunsuri:
| catalin02 a răspuns:

Parola trebuie sa o zica ps site la sectiunea download(daca ai parola la pc bag-o pe aceea )

| thisisMirel a răspuns:

Pai! Acea parola poate diferi...Deci intra pe site-ul de e care ai descarcat acea arhiva si vezi daca nu iti spune acolo parola! Daca nu ti-o spune atunci ia-ti jocul sau filmul...de pe alt site! Sper ca te-am ajutat!