| renek96 a întrebat:

Am descarcat Assassins Creeed III l-am instalat mi-am facut si cont pe uplay da nu stiu ce are de nu intra in joc dau sa intru si nu merge cryingcryingcrying si am windows xp si proprietatile calculatorului sunt: Intel(R) Core(TM)
I3-2100 CPU @3. 10GHz
3.09GHZ,4.00 GB of RAM si placa video Nvidia GeForce 210 1024

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Iti trebuie 7 sau vista ca sa mearga, si dx11.Pe xp mai nou de dx9 nu poti pune de aceea nu iti merge.Schimba pe 7 si o sa-ti mearga garantatwinking

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Xindows Xp e un windows destul de bun deci din start nu cred ca e de la windows.

| FlorinFindus a răspuns:

Pai nu l-ai descarcat corect

| BogdanDavidZ a răspuns:

Assasin creed 3 nu merge pe windows xp