| ionatanrichy a întrebat:

Am descarcat CHEAT ENGINE si vreau sa pun la 8 BALL POOL (pe miniclip) linia aceea ca sa pot baga bile usor in gaura. Am descarcat ADOBE FLASH PLAYER si nu imi apare pe cheat. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

Salut. Daca vrei cu Adobe flash player trebuie sa ai deschis jocu de catre moziila (nu chrome) la chrome e mult mai complicat. incearca sa iei Mozilla pentru acele jocuri care le vrei hack-uite...

2 răspunsuri:
| endriu97 a răspuns:

Lasate laughing)

| endriu97 a răspuns:

Lasate laughing) apropo happy poti sa imi citesti raspunsul?laughing)