| Gîra_Cristian_1997 a întrebat:

Probabil cativa din voi stiti site-ul tremogames.com cu care faci coins si iti cumperi jocuri pe steam. deci vreau sa fac jocurile cu cheat engine. dar cand dau sa adaug la cheat engine nu-mi apare Adobe flash player... si am incercat si pe mozila si pe google. va rog spuneti-mi daca stiti!

5 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Mai bine lasa cheat engine si cumpara jocurile cu bani adevarati pentru ca nu sunt scumpe jocurile pe steam mai ales ca este vara...

| userul7200 a răspuns:

Mai bine las-o balta, tu chiar crezi ca aia nu au sistem anti-hacking? laughing

| Gîra_Cristian_1997 explică (pentru userul7200):

Eh nu ma crede. Pe contul vechi mi-am luat o gramada de jocuri pe steam, ca stiu cum sa folosesc.

| userul7200 a răspuns (pentru Gîra_Cristian_1997):

Ba da, cum sa nu te cred, chiar si eu am pe steam o gramada de jocuri free to play.