| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat descarcat de pe site-ul acesta: www.thesimsresource.com si nu stiu unde ar trebui sa-l pun ca sa-mi functioneze cu Sims 3:) ajutati-ma va >rog:D< Cel mai rapid si folositor raspuns primeste funda:>

Răspuns Câştigător
| LilCrisspy a răspuns:

Daca ai downloadat lucruri,coafuri sau simsi,deschizi ce ai downloadat,si launcher`ul de la the sims, apoi, daca ce ai downloadat se deschide prin winrar dai dublu click pe iconita cu numele obiectului downloadat. dupa se va deschide o fereastra pe launcher-lasi sa se incarce si dai done happy