| Dorobat_Mihai_1989 a întrebat:

Am descarcat fifa 13 demo de pe origin si merge sa-l deschid, sa-mi aleg echipele si celalalte setari, dar cand dau play match se inchide jocul
Ce pot face? Va rog sa-mi raspundeti cat mai repede.

1 răspuns:
| Sobi a răspuns:

Pai...Jocul find demo, mai e si de la origin, nu ma mira problema, eu zic sa il dezinstalezi, il instalezi iar, dar fi atent la instalare, ca poate ai facut ceva gresit.Recomand sa il descarci de pe alt site...De undeva de unde il poti lua chiar full(nu fac reclama). Incepe cu F si se termina in fraza "list".