| samsung2550 a întrebat:

Am descarcat programul de trucat poze"PhotoInstrument" si cand dau sa salvez pozele nu pot. Zice ca trebuie sa cumpar ceva. CE TREBUIE SA FAC

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Photoinstrument nu este gratis! Iti trebuie licenta la program, adica sa-l cumperi! sau descarca-l pe acesta de aici
http://www.x-url.com/ghj
Bafta!

| my323 a răspuns:

Intra in instal; are si vezi daca iti da ceva de genul,, Repair;; si dai acolo...

| 7Roby7 a răspuns:

E usor...Dai Print Screen acolo si sterge tot acolo sa ramana doar poza pe paint,altfel nu se poate sa copiezi o poza unde trebuie sa dai bani reali,stiu ca pare cam ilegal dar alfel nu se poate,plus ca nu mi se pare corect,de ce sa dau bani reali pe o poza sau pentru a face poze, uite, mai bine incearca sa faci cu PaintNET sau cu Blingee.Blingee nici nu trebuie incarcat,e un site care te lasa sa faci asta si face poza foarte "lucioasa".Ca sa faci print screen du-te pe locu unde este imaginea,apoi da Print Screen(sub el pe acelasi buton e o linie si sub linie tot pe acelasi buton scrie Sys Rq,butonul e pe tastatura prin dreapta), in timp ce faci asta sa ai un Paint(programu de desenat) pornit. Dupa ce ai apasat butonul acela Print Screen du-te pe Paint(programu de desenat) si apasa Ctrl+V apoi taie acolo nu stiu c eera pe siteu ala asa sa iti ramana imaginea, si gata sper ca te-am ajutat happy