| vali1 a întrebat:

Am descarcat si eu Dead Island: Riptide si am lag desi PC meu ie bun am dat si la Low da merge scadat
Raspunsuri
Fundaaaaaa!

3 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Asa,am patit si eu, uite cum am procedat eu si mi-a fost de folos am scapat de lag:
Intri in option la video si dai balanced, incerci sa vezi daca iti merge asa fara lag dupa aia iesi din joc intri iar si dai pe best quality, eu asa am facut si a mers dupa aia joci pe setarile maxime.
Funda?

| Calin_Lupascu_1996 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu am PC de lemn, am dat tot la low crezand ca-si va reveni, dar degeaba. Nu se stie cauza inca.

| vali1 explică (pentru Calin_Lupascu_1996):

Incerc sa caut un driver special pentru placa video