| anonim_4396 a întrebat:

Am deschis de curand un server de cunter strike cine doreste admin add id moreno_dyca ( nu dam admine numai pe minim 10-15 redirecte)

Răspuns Câştigător
| ChrisIwal a răspuns:

Cand ai deschis servarul? sunt admini de treaba ca noah nu vreau sa ma laud da eu joc destul bine si din aceasta cauza primesc ban fara ca cineva sa imi faca poze sau demolaughing
a da si joc ff rarhappy sa nu creada cineva sa sunt dependent de cslaughing

| Dorutoader a răspuns (pentru ChrisIwal):

Mi s-a intamplat si mielaughing sa iau ban pe degeaba da asta e soartarolling on the floor ce sa faci...

1 răspuns: