| TeOLica a întrebat:

Am deschis server de metin2 deocamadata este in mentenanta ca lucram la buguri etc. Este un server nou deschis rate 1000%, iteme 2013, lvl max 250.Si vreau sa stiu daca voi personal ma puteti ajuta sa il populez sau daca stiti metode de populare site-uri pe care sa il postez etc.Asta este id: bemgaz@yahoo.com, daca vreti sa ma ajutati bagati id de mess si spuneti ca veniti de pe TPU.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| 4metin23 a răspuns:

Si eu doar ce am deschis un server de metin2 dar este pe hamachi. si nu prea avem palyery si pe deasupra cautam un GA/GM cu experienta pentru popularea serverului. Daca va intereseaza pe vreunu serverul nostru intrati aici:http://metin2devil.blogspot.ro/
Si daca intereseaza pe cineva postul de GM/GA ma gasiti in joc cu numele de [GA]Andrei...Raspunsul tau aici...

| stoian2013 a răspuns:

Pai fama pe mine membru din staff si te voi ajuta oke?