| RaduManole a întrebat:

De ce nu imi merge sa intru in Mondial Mt 2 server New World? Adica uneori merge si alte ori nu. am crezut ca am probleme cu netul dar nici prietenului meu nu ii merge - am incercat si sa il deschid si sa il inchid-spuneti-mi.serverul este deschis 24/24? Caci poate asta e problema. dau fundita - si dau cont pe metin2 Guabina lvl 72 cu iteme fffffffff tari pe unul de pe mondial lvl 100+cu iteme bune;;; Guabina are rate mici. deci daca iei contul esti un rege pe el. cine vrea id meu de mess e : radu.manole99@yahoo.com. Contul de pe Guabina nu este al meu. un prieten vrea sa il dea-daca vreti sa vorbiti personal cu el id-ul lui este :andra.lady97 -intra des dar s-ar putea sa fie sora lui pe mess. oricum il cheama Adelin

Răspuns Câştigător
| cavalerul11 a răspuns:

Numai juca metinul ala uite joacal pe asta e de doua ori mai bun http://hammermt2.servegame.com/