| anonim_4396 a întrebat:

Am deschis sv de cs cine vrea admin add id moreno_dyca@yahoo.com sau cerere pe forum www.legionarii.ro/forum sectiunea cs2 serverul se numeste cs2.lgn.ro ( ATENTIE! dam admin doar pe 10 redirecte ) ( e putin 10 redirecte poate tine oricine)

1 răspuns:
| toshyba a răspuns:

Http://www.anno1777SPAMSPAM.com/index.php?i=114
Primul joc social in care poti schimba moneda virtuala pe bani reali
Poti fi proprietar de firma, politician sau militar
Exista 17 de tipuri de companii de la restaurante la banci sau reviste
Poti face bani cu propria revista indiferent de ce subiect abordezi
Poti cumpara si vinde orice, inclusiv alti jucatori
Invita-ti prietenii si castiga impozite pe viata de la ei
Iti ia cel mult o ora pe zi pentru a-ti gestiona afacerile
http://www.anno1777SPAMSPAM.com/index.php?i=114