| Anonymm1597 a întrebat:

Am din nou o cerere.Imi puteti dau un server de metin2 care sa cresti ca si pe ro dar sa ai tot +9 si in shop macar dga+9 si nimfa+9 da nu vreau sa cresc repede, vreau sa cresc ca si pe ro(SI ACM NU VREAU SA IMI SPUNETI JOACA RO) si sa aiba macar piatra curcubeu in shop sau npc de skilluri P(Si acum repet chiar nu vreau sa am raspunsuri de genu joaca metin2.ro
da in raspuns sa lasati un site si niste detalii despre server. Funda raspunsului cel mai folositor big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| LaccboGaming a răspuns:

Cel mai bun e metin 2 forgotten world

Funda