| Vlad_Jianu_1994 a întrebat:

Am doua servere de counter-strike 1.6 hostate la hostpixel (1000 fps).
Unul este public si unul este de deathrun (24 sloturi ambele).
Problema este ca eu nu am resurse financiare ca sa cumpar redirecte/dropuri/boosturi si nici nu mai am 'relatii' ca in trecut cand inca mai publicam addonsuri si ma mai ocup de counter-strike mai mult si mi-e greu sa populez serverele.Am comunitate, nu o sa schimb comunitatea.
Serverele nu sunt foarte incarcate (ambele servere au maxim 25 de pluginuri,pentru ca majoritatea le'am facut eu si le'am redus din coduri,le'am scos ce nu era necesar,iar serverul de dr nu contine bhop si nici knife),ruleaza foarte bine, serverul de cs l-am avut de cateva ori full si mergea perfect(rula la 980 fps si lagul pe echipe era intre 15-20) deci nu ar fi o problema de lag.
De ce am facut acest topic asa detaliat?
Pentru ca poate exista cineva care stie cum e sa fi in situatia mea si doreste sa ma ajute sa le populez,cum nu conteaza,doar sa le vad populate. FTP mai pot da decat la cel de deathrun pentru ca la clasic suntem destui deja,dar pot oferi grad maxim,depinde cat de mult ma ajuta respectivul.
Daca este cineva interesat sa ma ajute,sa lase aici mesaj, sau sa-mi trimita pm pentru mai multe detalii.
ps: Rog seriozitate deoarece vreau sa ridic aceasta comunitate la nivelul la care era alta data si am nevoie de oameni seriosi pentru asta.

3 răspunsuri:
| Vlad_Jianu_1994 explică:

Nimeni?
este un proiect mare, am nevoie de oameni pentru acest proiect.

| Vlad_Jianu_1994 explică (pentru Vlad_Jianu_1994):

Inca mai caut oameni!
al 2-lea server il fac orice mod, doar sa ma ajute cineva sa le populez!

| Paranoik a răspuns:

Te ajut eu, nu puteai lasa un id de contact? Id meu este : asmith.skybee@yahoo.com, adauga-ma ti-l populez eu.