| Zapotek a întrebat:

AM DOWNLOADAT DE CURAND METIN2 LUNARIS www.lunaris-online.org si cand l`am instalat am intrat si am jucat ceva timp. a doua oara can am incercat sa intru bag ID si PASS si zice "connexion au serveur en course " si ramane asa nu se intampla nimic..am reinstalat de 3 ori si degeaba...si e cea mai noua versiune asta. i-am facut si update... DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| UcyGaTo2RuL a răspuns:

Uite nu e de vina metinul este de vina cel care il detine eu cred ca daca iti spun nu o sa intelegi, cel care detine serverul de metin poate da restart sau reboot la acel metin, si de aceea nu poti sa te loghezi. Funda?

| Zapotek explică:

Stiu adica mentenanta... dar si dupa o zi aceeasi cestie si daca te uiti pe site observi ca severul e ON si sunt aporximativ 2000 de player logati...deci functioneaza.