| Răzvi2011 a întrebat:

Am downloadat Server Counter-Strike gata facut si am intrat in hlds si l-am pornit. I-am dat adresa unui prieten si nu ii merge si mie imi merge. Ce sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| maryan940502 a răspuns:

Download sv de cs 1.6: http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html
Si daca vrei sa iti mrg sa intrepe pe trebuie sa urmaresti toti pasi caer sunt vreo 7-8 pasi.
si daca vrei sa jucati mai multi tr sa cauti si niste plugin anti-lag

1 răspuns:
| maryan940502 a răspuns:

Dai funda?