| anonim_4396 a întrebat:

am downloadat de pe internet un server de Counter-Strike gata facut. Serverul merge foarte bine dar nu pot intra alti jucatori pe el.Eu am 2 calculatoare si mi-a mers sa intru de pe amndoua si de asta nu stiu dc nu merge la altii.Cn ma ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| Laurentiu123 a răspuns:

Pentru a se putea conecta si alti utilizatori exceptand cei de pe reteaua ta locala (LAN) trebuie sa faci port forwarding din routerul tau.
Cauta pe internet simple port forwarding si acolo gasesti un program care face totul pentru tine.

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Pai nu iti merge deoarece tu il hostezi dp PC-ul tau si ceilalti daca sunt pe aceiasi retea de internet nu pot intra doar alti jucatori de pe alte retele de internet