| Marian619 a întrebat:

Am downloadat WoW Mist of pandaria si mi-am facut cont pe battlenet.com dar cand ma loghez pe WoW imi zice ca poate nu am WoW atasat sau ca poate ma loghez dintr-o regiune dif ....se numeste BattleNet error #107"
ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| cucos a răspuns:

Da dar imi pare rau sa iti dau o veste proasta, ca sa joci w.o.w trebuie sa platesti40-60 de lei pe luna, platesti cu cardul cumparand de pe batalnet card, deci gratis nu poti sa il joci decat pe private

| Marian619 explică (pentru cucos):

Pai mi-a mers pentru 5 min dar am lasat un coleg sa intre pe el si mi-au blocat contul

| cucos a răspuns (pentru Marian619):

Inseamna ca aveai cont STARTER EDITION
asta o sa dispara la un momendat