| EDWARD96 a întrebat:

Am editat un videoclip si dupa ce l-am convertit mp4 apare numele programului pe film ce sa fac?

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Asta se intampla daca folositi tot felul de programe free...si chiar daca ar fi fara watermark tot nu recomand programe din astea ''usor'' de folosit pentru ca strica foarte mult calitatea videoclipului...iei frumos Sony vegas si nu vei avea probleme.

| jumbobadboy a răspuns:

Pentru ca probabil folosesti un program free. Pentru ca sa dispara scriusul trebuie sa treci la versiunea pro.
Eu iti recomand VideoPad Video Editor, e si versiunea free care merge foarte bine, il folosesc

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Nu te strofoca prea mult! Un astfel de program te obliga sa-l cumperi si nu o sa te lase sa faci ce vrei! Poti sa incerci Movie maker pentru ca e simplu de folosit! Altceva nu stiu ce sa iti spun!