| Cartarescu_Denisa_1998 a întrebat:

Hei dupa ce editezi un video pe Filmora si il salvezi imi apare si ca un fel de logo,nu stiu imi apare si numele programului de editat pe fundal, gen scrie Wondershare Filmora pe fundal in timp ce videoclipul merge.Cum fac sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| DarknessGirl a răspuns:

Din pacate nu poti scoate logo-ul pentru ca tu ti-ai instalat versiunea trial(adica versiunea gratuita)
Versiunea full este contra cost si singura diferentă intre aceste 2 versiuni este că iti scoate logo-ul
Nu merita sa iti cumperi Filmora
Iti recomand să cauti tutorial pe Youtube cum să instalezi Sony Vegas Pro(daca ai un calculator slăbuț ia-ti Sony Vegas 11, daca ai calculator decent iti poti lua ultima versiune)
Funda? happy

2 răspunsuri:
| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Raspund cam prea târziu, dar ești pe versiunea Trial (cum a spus și DarknessGirl).

Trial Version (versiunea Trial) are capacități limitate. Pur și simplu ăla e un watermark (nu stiu ce e ăla, știu ce e dar nu stiu cum sa explic), la fel ca la PowerDirector, KineMaster etc.

Poți să îl elimini așa:
1) Cumperi Filmora (nu are rost oricum)
2) Îl iei cu mod (deja deblocat sau așa cv)

| Star2 a răspuns:

Buna, iti recomand acest tutorial sa il urmezi faci ceea ce a facut acest baiat in videoclip https://www.youtube.com/watch?v=cNdZeaywz4c
Trebuie sa fie Filmora inchis cand faci acest lucru.
Mult succes.