| craft4him a întrebat:

Am facut o mare prostie,va rog sa ma ajutati,am luat datele de pe cardul unchiului meu si am facut cumparaturi online de pe league of legends (riot games), acesta si-a dat seama ca ii lipsesc bani si a mers la banca ca sa ii dea istoricul tranzactiilor, este posibil sa ma prinda deoarece am contul de email relationat cu contul de league of legends. Va rog sa ma ajutati cu raspunsuri constructive ca sa reusesc sa ies din belea

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cel mai constructiv răspuns este să dai banii înapoi.

| Wr3nch a răspuns:

O sa ii arate pe ce au cheltuiti banii si nu cred ca ii e greu sa realizeze ca tu te joci LoLlaughing Cel mai okey ar fi sa recunosti, si sa vorbesti cu ai tai sa ii dea banii inapoi. Plus ca unchiul poate cere anularii platii, si Riot iti va bloca automat contul pana bagi toata suma din nou in LoL,