| nerito a întrebat:

sunt un jucatro de league of legends care si-a pierdut contru ( a fost furat si sun in proces de recuperare). Problema e urmatoarea am folosit cardul de credit pentru a achizitiona riotpoints, datele au fost salvate? adica cel care mi-a furat contul poate cumpara riot points de pe cardul meu?

2 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Daca s-a salvat pin-ul atunci da.
Ar trebui sa iti schimbi doar pin-ul cat mai repede sa nu iti ia toti banii daca nu a facut-o deja.
Funda?

| nerito explică (pentru Clawd3lw):

A.league of legends nu cere pin si doar cvc, cateva date, si numarul cardului de credit