| ELEMENT3110 a întrebat:

Am facut un servar de minecraft (25.189.179.92 -poate sa intre oricine) si nu stiu ceva.Cum pot seta warpuri? Cum pot face protectia?

P.s. Funda +Vot!

Răspuns Câştigător
| MytzaMytz a răspuns:

Da,nu te-as critica daca nu as stii,lasa alea ca nu sunt bune,ia-ti essentialul intreg,fara group manager si o sa ai o gramada de comenzi, si ia-ti precious stones, essentials iti da /warp si /delwarp si /createwarp,/brb/afk,/banip,/kick,/tempban, dupa ce il bagi scie in joc /help essentials si o sa ai comenziile, bafta.

9 răspunsuri:
| Nebunu_Fieraru_1979 a răspuns:

/setwarp numele warpului

| ELEMENT3110 explică (pentru Droarid):

Sti cumva cu se folosesc?

| MytzaMytz a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Lasate de minecraft laughing esti "prau".

| ELEMENT3110 explică (pentru MytzaMytz):

Tu vrei doar tricou si raspunzi la toti la fel! Doamne du-te la magazin si ia-ti!

| MytzaMytz a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Nu vreau, si in plus se ia doar primul raspuns..doar iti dau un sfat

| ELEMENT3110 explică (pentru MytzaMytz):

K... Dar sti macar cum se folosesc alea 2? Sa le pun la servar si sa dau sa faca update la servar?

| ELEMENT3110 explică (pentru MytzaMytz):

Deci iau Precious stones si il bag la server in folder?(nu ma critica daca am scris server gresit!)

| MytzaMytz a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Deci vine cam asa:
Folder Server-->Plugins, si il bagi asa cum e in "Plugins".

| MytzaMytz a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Da,nu te-as critica daca nu as stii,lasa alea ca nu sunt bune,ia-ti essentialul intreg,fara group manager si o sa ai o gramada de comenzi, si ia-ti precious stones, essentials iti da /warp si /delwarp si /createwarp,/brb/afk,/banip,/kick,/tempban, dupa ce il bagi scie in joc /help essentials si o sa ai comenziile, bafta.