| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un server de metin si nu merge sa se conecteze alti playeri, am router TP-LINK, si am inteles ca trebuie facute cateva modificari. Puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Ai facut ceva gresit, i-a totul de la inceput.

| alexfesty a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

Daca faceam ceva gresit nu imi mergea nici mie sa ma conecte, trebuie facute nu stiu ce setari prin router dar nu stiu ce...

| Z3R0H0uR a răspuns (pentru alexfesty):

Esti conectat la xampp?

| alexfesty a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

Conturile sunt facute, nu am facut cu xampp ci cu wamp server, e acelasi lucru, ti-am zis sunt niste setari la router pe care trebuie sa le fac