| Gabryel_Gabryele_1995 a întrebat:

Am facut un site pe 'ucoz' de metin.Cum un loc unde sa se inregistreze playeri

1 răspuns:
| TinK0de a răspuns:

Lol,ma ce drq.Intra pe freehost, iti faci cont.
Dupa intrii aici http://4metin.ro/homepage-gratuit/ iti faci cont,dai in jos. Dupa ce ai ales ce pagina iti place, descarci filezilla te loghezi cu ip, id, pass, si port.Stergi tot ce-o acolo, dai upload la pagina, o configurezi si cam asta e...
Daca nu te descurci ti-o fac eu, dar iti faci cont pe host1free si descarci pagina care-ti place.