| AdiAditzu1998 a întrebat:

Am gasit odata un canal de Youtube romanesc de gaming si m-am dezabonat de la el si nu mai stiu cum se cheama si avea o poza de profil cu o vulpe ceva ca asta:

https://imgur.com/a/hGT16JI

Si cand se arata in videoclip nu isi arata fata adevarata si-o arata sub forma unei vulpi si 'vulpea' aia se misca. Dadea din gura atunci cand vorbea, a facut odata live cu gta 4 dar nu mai stiu numele canalului si nici nu il mai gasesc, puteti sa imi spuneti numele canalului respectiv poate il stiti voi?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Insanity, cred ca la el te referi