| Toni3028 a întrebat:

Salut tpu.Am un canal de youtube cu 8 abonati(Gaming Time e numele canalului daca va intereseaza). Uitati problema:As vrea sa fac mai multi abonati.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Distribuie-ti canalul pe tot felul de site-uri unde ai cont si eventual iti poti ruga si prietenii sa faca acelasi lucru.
Succes!

| UnSimpluRoman a răspuns:

Incearca sa folosesti addmefast.ro.Este un program gratuit, usor de utilizat, si foarte popular. Cu ajutorul lui poti deveni mai cunoscut pe site-uri precum: YouTube, facebook.com, twitter.com etc. Bafta!

| BadSirChaos a răspuns:

Depinde de ce postezi, cauti un youtuber mare (xslayder- cs go, HDgamingro- minecraft sau alti romani si ii intrebi daca fac promovari)

| alin21CareSpargeTot a răspuns:

Iti dau eu un sfat simplu.
Sa devii codrin bradea, ce p mea. In 2 zile ai 300.000 abonati. Scurt si la obiect.