| DarkestAssassin a întrebat:

Am gasit un joc pe Android numit -Shadow Fight 3-. Nu am niciun interes in a-l juca. Totusi sunt interesat de caracterul ce apare pe logo/imaginea jocului. Stiti cumva care este numele caracterului respectiv?
PS. Caracterul este un fel de ninja cu o sabie cu ceva energie ce o face culoarea albastru deschis

Răspuns Câştigător
| cristibossvip05 a răspuns:

Este Shadow. In test nimeni nu stie cum il cheama. Nici macar Nekki

2 răspunsuri:
| cristibossvip05 a răspuns:

Asa zisul Shadow. In rest nici Nekki nu stie cum il cheama happy