| NUTREBUIENUME a întrebat:

Am gta san andreas pe calculator si nu merge.Imi da o eroare:"Directx 9.0C not found" sau ceva de genu, chiar daca am directx 10 si am avut si 11.Am incercat sa schimb si la directx9.0c dar tot nu merge.Ma puteti ajuta? Dau funda+vot.Va rog mult! Multumesc!

1 răspuns:
| StrumfXxX a răspuns:

Cand iti instalezi jjocul ai directx-ul lui acolo special abgradat de creatori jocului deci ce ai de facut sa ii faci imaginea la joc cu demon tools si sa dai instal directx
big grin sper ca am fost de ajutor