| alexcool2001 a întrebat:

Am hammermt2 si imi merge dar cand bag contul nu merge imi da eroare la cont nu la joc imi zice ceva de genu eroare la conectarea la server...deci cine ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| XxHAOSxX a răspuns:

Incearca sa-l pornesti de mai multe ori.La mine asa merge.

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Am avut si eu.Stii ce faceam si mergea la PC-ul meu? Apasam mereu enterlaughing)

| paul98112 a răspuns:

Ce sa faci cand Da eroare la HammerMt2 scrie asta pe youtube si o sa vezi. funda?

| alexcool2001 explică:

Ms mult imediat am sa incerc

| alexcool2001 explică:

Va rog sa nu va bagati joc am sa incerc tot ce ziceti dar daca ma min titi ma supar rau de tot!

| alexcool2001 explică:

? apropo de cate ori sa incerc sa ies din joc si sa intru din nou?