| tudorflorin96 a întrebat:

Am inceput sa joc guilty gear x2 #reload din nou si vreau sa va intreb cine are experienta in acest joc ca sa ma ajute si pe mine ca m-am lasat de joc acum 11 luni si cine poate si vrea sa ma ajute sa posteze ca raspuns la aceasta intrebare ca ma ajuta si sa imi trimita un mesaj cu id-ul lor de mess. dau funda.

1 răspuns:
| IuliaMihaela20 a răspuns:

Pai eu ma pricep cu aproape toti ( adica le stiu miscarile de baza ) chiar si cu unii mai slabi, eu am experienta pentru ca ma joc din 2007 acest joc si pot sa zic ca e cel mai tare joc. adauga iuli. 2000@yahoo.co.uk