| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat mai multe MMORPG-uri insa de data asta vreau ceva diferit. Exista mii de astfel de jocuri insa in foarte putine dintre ele poti sa calaresti un... dragon! Dragonii sunt obsesia mea. Aproape toate mmorpg-urile au acum o varietate de mount-uri ( cai, lupi, lei, si multe alte chestii interesante) dar aproape in nici unul nu vezi un dragon mount. Deci cred ca am fost destul de clara: vreau un joc in care sa pot sa calaresc un dragon ^_^ pentru ca dragonii au fost si au ramas obsesia mea inca de cand eram mica. Si daca nu stiti nici un MMO care sa se incadreze in aceste criterii, orice alt joc (chiar daca nu e multiplayer), nu conteaza atata timp cat are dragonul ala :p

1 răspuns:
| GunsNRoses a răspuns:

Elder Scrolls Skyrim + Dragonborn dlc si ai dragon de calarit :big grin