| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa fac survey-uri pe site-ul oficial la jocul CrossFire pentru ZP gratis, dar nu mi-a dat niciunul. Imi puteti spune o alta metoda pentru a obtine ZP?

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Cumparand.
Ca sa obtii ZP la survey la crossfire trebuie sa it schimbi IP-ul, fiindca cei din america au mai multe oferte. ZP-urile le primesti dupa cateva minute sau dupa cateva zile (maxim 3 zile), dipinde de oferta. Vezi ca sunt pe youtube zeci de tutoriale (uitate la cele recente, de luna asta sau luna trecuta, ca alea din 2010 nu mai functioaneaza).
Am facut si eu pe un cont in jur de 100k ZP, dar asta prin primavara lui 2010 cand erau oferte foarte bune. Acum ca sa faci rost de 50k ZP trebuie sa iti pierzi cateva zile intregi si nu se merita, de asta acum cel mai simplu este sa iti cumperi ZP.
Cu alocatia pe 3 luni iti cumperi 50k ZP.