| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm a întrebat:

Am incercat sa imi fac cont pe World of Tanks si nu am reusit. Am incercat mai multe variante de a rezolva aceasta problema dar tot imi da o eroare. Ar putea sa imi dea cineva contul lui pe cae nu il mai foloseste? Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce eroare iti da? Si crezi ca se dau conturi moca asa, sau cum?

| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm explică (pentru KodrutZ):

Avand in vedere ca jocul este gratis da cred ca se pot da conturi moca. Oricum nu mai conteaza am rezolvat.

| KodrutZ a răspuns (pentru Jitariu_Stefan_1994_6Ibm):

Jocul este freemium iar timpul pe care il petreci ca sa cresti un cont nu ti-l da nimeni moca.

| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm explică (pentru KodrutZ):

Dacă contul era de nivel 1 sau oricum un cont cu experiența putina era cu atât mai bine deoarece învățăm pe parcurs lucrurile. Chiar nu aveam nevoie de un cont avansat. Aveam nevoie de un cont de nivel mic, un cont abandonat.

| KodrutZ a răspuns (pentru Jitariu_Stefan_1994_6Ibm):

Pai iti faci frumos unul nou atunci si gasesti un cod de-ala care sa iti dea un tanc premium si ceva gold, ca geme netul de ele.